У смартфонах Pixel зявилася функція автоматичного запису відео в екстрених випадках

У смартфонах Pixel зявилася функція автоматичного запису відео в екстрених випадках

Для цього треба 5 разів натиснути на кнопку живлення

У смартфонах Pixel зявилася функція автоматичного запису відео в екстрених випадках
фото androidcentral

У смартфонах Pixel від Google з'явилася функція автоматичного запису і завантаження відео в екстрених випадках. Функція з'явилася в додатку «Особиста безпека» для смартфонів Pixel – в ньому користувачі можуть швидко повідомити про надзвичайну ситуацію рятувальникам і обраним контактам, пише vc.ru з посиланням на The Verge. Її виявили фахівці XDA-Developers і Android Police.

Щоб активувати екстрений режим, користувач має п'ять разів натиснути на кнопку живлення. У цьому режимі користувачі можуть викликати екстрену службу, увімкнути звукове сповіщення або поділитися інформацією з контактами.

Тепер користувачам доступний запис і пересилання відео. Додаток може вести безперервний запис протягом 45 хвилин, якщо у користувача вистачає пам'яті.

При підключенні до інтернету запис автоматично збережеться в обліковий запис Google, а якщо увімкнена функція автоматичної публікації, посилання на відео прийде обраним контактам.

При вмиканні такого режиму телефоном можна користуватися, як зазвичай, з'явиться тільки значок запису відео.

Схожа функція «Екстрений виклик – SOS» є у iPhone. У надзвичайній ситуації можна автоматично викликати екстрену службу і відправити контактам повідомлення або інформацію про місцезнаходження.

Нагадаємо, користувачі виміряли реальний час роботи 4-х смартфонів лінійки iPhone 13 без підзарядки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло