Російські хакери атакували урядові мережі США і Європи – CNN

Російські хакери атакували урядові мережі США і Європи – CNN

Група скомпрометувала декілька урядових структур

Російські хакери атакували урядові мережі США і Європи – CNN
Фото: pixabay.com

Російські хакери, які стоять хакерською атакою у 2020 році федеральних агентств США, останніми місяцями намагалися проникнути в американські та європейські урядові мережі. Про це повідомляє CNN з посиланням на аналітиків кібербезпеки

«Група скомпрометувала декілька урядових структур, організацій, які зосереджуються на політичних та зовнішньополітичних питаннях, і постачальників технологій, які забезпечують прямий або непрямий доступ до кінцевих цільових організацій у Північній Америці та Європі», – сказав Чарльз Кармакал, старший віцепрезидент і технічний директор компанії з кібербезпеки Mandiant.

Залишається незрозумілим, до яких даних хакери отримали доступ. Офіційний представник США сказав, що федеральні органи відстежують останні дії російських хакерів.

«Це питання піднімалося на останніх засіданнях Ради національної безпеки», – зауважив чиновник, який коментував ситуацію на умовах анонімності.

Раніше повідомлялося, що влада США заплатить $10 млн за інформацію, яка допоможе знешкодити хакерів. Для передачі відповідної інформації Держдеп створив канал у даркнеті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті