Bank of America заплатить по $200 співробітникам, які вакцинувалися

Bank of America заплатить по $200 співробітникам, які вакцинувалися

Виплати отримають вакциновані співробітники, які збираються повернутися в офіс

Bank of America заплатить по $200 співробітникам, які вакцинувалися
фото DR

Bank of America виплатить по $200 кожному зі своїх співробітників у Merrill Lynch Wealth Management, які були повністю вакциновані і регулярно відвідують офіс. Про це повідомляє Reutersз посиланням на представника банку.

Премії виплатять партнерам по роботі з клієнтами, адміністративній підтримці та операційному персоналу Merrill Lynch, що належить банку. Поки що кошти будуть виплачуватися тільки тим працівникам, які підтвердили, що отримали вакцину і повертаються в офіс, сказав він.

 «Хоча в компанії немає вимоги про обов'язкову вакцинацію, ми настійно рекомендуємо співробітникам пройти її і повідомити нас про їхній статус», – розповів прес-секретар. Він додав, що понад 80% співробітників Merrill добровільно повідомили про свій статус вакцинації і вже повернулися або повертаються в офіс. Раніше великі компанії з Уолл-стріт планували, що більшість співробітників повернуться до роботи в офісі. Але поширення дельта-вірусу змусило деякі з них відкласти це повернення.

Провідний світовий інвестиційний банк Goldman Sachs заявив наприкінці серпня, що з вересня в його будівлі в США зможуть входити тільки вакциновані від COVID-19 особи. Goldman Sachs став першим банком Уолл-стріт, який висунув вимогу вакцинації не тільки до співробітників, але і клієнтам.

Раніше обов'язкової вакцинації від співробітників, які повертаються до офісній роботі, вимагали два інших інвестбанки з Уолл-стріт – Morgan Stanley і Citigroup, повідомляв CNBC. JPMorgan Chase заохочував, але не вимагав вакцинації від своїх працівників.

Нагадаємо, бізнес заманює працівників назад в офіси безкоштовною їжею і морозивом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло