Поліція розглядає дві версії смерті Антона Полякова

Поліція розглядає дві версії смерті Антона Полякова

Слідство не виключає отруєння народного депутата

Поліція розглядає дві версії смерті Антона Полякова
Народний депутат Антон Поляков
Фото: УНІАН

Поліція розглядає дві версії смерті Антона Полякова – хронічне захворювання, яке могло призвести до смерті, а також отруєння невідомою речовиною. Про це повідомив під час пресконференції у п’ятницю начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Іван Вигівський.

Очільник поліції Києва додав, що слідство не виключає отруєння народного депутата Антона Полякова невідомою речовиною, як самостійно, так і невідомою особою. У його крові виявили один проміле алкоголю.

Іван Вигівський зазначив, що медична історія померлого народного депутата Антона Полякова під час розслідування кримінального провадження буде перевірена на предмет наявності у нього хронічних хвороб, які могли б бути небезпечними для життя.

«Ми це зараз, серед іншого, перевіряємо – скарги на хвороби, лікування тощо. Це встановлюється»,  – сказав очільник поліції Києва.

Наразі у цій справі нікого затримано не було.

Згідно з попереднім лікарським свідоцтвом, смерть настала внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої хронічної ішемічної хвороби серця. Наразі призначено судово-медичну експертизу та судово-токсикологічну експертизу з метою виявлення токсичних, отруйних, наркотичних, психотропних речовин.

Нагадаємо: нардепа Антона Полякова знайшли мертвим у таксі. Поліція відкрила кримінальне провадження

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті