Завод Evraz у США завдяки потужній сонячній батареї за $285 млн випускатиме «чисту» сталь

Завод Evraz у США завдяки потужній сонячній батареї за $285 млн випускатиме «чисту» сталь

Це допомогло заводу не закритися, а розширити виробництво

Завод Evraz у США завдяки потужній сонячній батареї за $285 млн випускатиме «чисту» сталь
evraz.com

Завод Evraz в американському місті Пуебло (штат Колорадо) практично повністю перейде на сонячну енергію. Батарея Bighorn вартістю $285 млн буде введена в експлуатацію вже цього тижня.

Компанія заявляє, що це дозволить їй виробляти «найчистішу сталь і металоконструкції в світі», пише Financial Times.

Сонячна батарея Bighorn з 750 000  панелей, розроблена компанією Lightsource BP, забезпечить майже 90% енергії, необхідної заводу, пише видання.

Саме перехід на чисту відновлювальну енергію дозволив компанії Evraz вберегти бізнес від занепаду, наголошує видання. Дешева сонячна енергія допоможе не тільки його зберегти, але й розширити.

Lightsource BP, Evraz і енергетична компанія Xcel уклали 20-річний контракт, параметри якого не розкриваються. Але відомо, що Lightsource BP може виробляти електроенергію вартістю менше $0,03 за кіловат-годину, що значно нижче за вартість електроенергії, отриманої від викопного палива.

Завод Evraz в Пуебло був заснований в 1881 році і зіграв значну роль в розвитку американського Заходу, відзначається на сайті компанії. Кілька років вирішувалося питання про його закриття. Тепер же компанія має намір розширити виробництво, вклавши в нього $500 млн і створивши ще 300 робочих місць (зараз на заводі працює близько 1000 чоловік).

Evraz plc – міжнародна вертикально-інтегрована металургійна і гірничодобувна компанія з активами в Російській Федерації, США, Канаді, Чехії, Італії, Казахстані. Штаб-квартира знаходиться в Лондоні. Входить до числа найбільших виробників сталі в світі.

Нагадаємо, аналітики назвали причини, які можуть загальмувати зростання сонячної енергетики.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті