Tesla використовуватиме технологію самокерування автівки при аварії

Tesla використовуватиме технологію самокерування автівки при аварії

Подібна практика буде застосована вперше у світі

Tesla використовуватиме технологію самокерування автівки при аварії
Фото: pixabay.com

Компанія Tesla представила свою новітню технологію безпеки, яку використовуватиме при аваріях. Технологія заснована на збиранні реальних даних з реального парку транспортних засобів, оснащених датчиками для технології самокерування, повідомляє Electrec.

Автовиробник показав технічну лабораторію, коли її інженери тестували нову технологію безпеки при аварії.

«Ми збираємо дані з мільйонів автомобілів у нашому автопарку та відтворюємо реальні сценарії аварій. Це допомагає створити найбезпечніші автомобілі», – говорять у Tesla.

Інженер з техніки безпеки Tesla пояснив: «Раніше найкращим способом проєктування автомобіля було стандартне краш-тестування. І ці краш-тести схожі на піщинки, а «пляж» аварійних ситуацій нескінченно складний. Кожен збій різний».

За його словами, завдяки новітнім технологіям та базуючись на реальних даних про аварії, можна «навчити» авто реагувати на ситуацію на дорозі.

Tesla стверджує, що машина здатна протягом 10 мілісекунд виявити, про який саме збій йдеться, і подушка безпеки реагуватиме на це відповідним чином.

Автовиробник описав це ноу-хау як «перше у світі» і вже випробував новинку на манекенах.

Нагадаємо: Tesla встановила рекорд у продажах автомобілів китайського виробництва.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло