Президент підписав закон щодо стимулювання діяльності фермерських господарств

Президент підписав закон щодо стимулювання діяльності фермерських господарств

Закон уточнює коло одержувачів державної підтримки

Президент підписав закон щодо стимулювання діяльності фермерських господарств
Фото: pixabay.com

Президент Володимир Зеленський підписав закон щодо стимулювання діяльності фермерських господарств. Він уточнює склад земель фермерських господарств та визначає коло одержувачів державної підтримки. Про це повідомляється на сайті глави держави.

Відповідно до документа, фермерським господарствам у перші три роки після створення надається допомога коштом держбюджету, зокрема через Український державний фонд підтримки фермерських господарств. Також допомога може надаватися коштом місцевих бюджетів.

Розраховувати на таку допомогу можуть новостворені фермерські садиби, сімейні фермерські господарства, фермерські господарства, розташовані в гірських населених пунктах, на поліських територіях, визначених в установленому порядку Кабінетом Міністрів України.

Зазначається, що фермерам зі статусом сімейних фермерських господарств надається додаткова державна підтримка, зокрема на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Фермерському господарству, головою якого є особа у віці до 35 років включно, надається грошова допомога коштом державного бюджету.

Нагадаємо: аграріям компенсують 146,4 млн грн за придбану сільськогосподарську техніку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло