Заснований українцем стартап GitLab провів успішне ІРО, залучивши більше грошей, ніж планував

Заснований українцем стартап GitLab провів успішне ІРО, залучивши більше грошей, ніж планував

Було продано загалом 10,4 млн акцій за ціною $77 за папір

Заснований українцем стартап GitLab провів успішне ІРО, залучивши більше грошей, ніж планував
фото DR

Американський розробник програмного забезпечення GitLab Inc, співзасновником якого є харків’янин Дмитро Запорожець, провів IPO на $801 млн, розмістивши акції за ціною вище заявленого діапазону, передає Інтерфаксз посиланням на повідомлення компанії.

В ході IPO було продано загалом 10,4 млн акцій за ціною $77 за папір, повідомила компанія. Сам GitLab розмістив 8,42 млн акцій, і ще 1,98 млн паперів продав інвестор, афілійований з засновником компанії.

Спочатку GitLab розраховував розмістити акції за ціною $55-60, проте 12 жовтня підвищив ціновий діапазон розміщення до $66-69 за папір.

При ціні в $77 за акцію GitLab оцінено в $11 млрд, повідомляє Bloomberg.

Папери GitLab почнуть торгуватися на біржі Nasdaq під тікером «GTLB» з 14 жовтня.

Gitlab, заснований в 2014 році, є оператором онлайн-платформи DevOps, що дозволяє її користувачам спільно працювати над проектами. Кількість клієнтів компанії складає близько 3600, серед них Goldman Sachs, UBS, Nvidia і Thomson Reuters.

Компанія зафіксувала чистий збиток у розмірі $69 млн за шість місяців, що завершилися 31 липня, при виручці в $108 млн. Минулого року її збиток склав $44 млн, виручка – $64 млн.

Кошти, залучені в рамках IPO, Gitlab планує направити на загальнокорпоративні цілі і використовувати як оборотний капітал. Основною метою IPO було підвищення впізнаваності компанії, а також виведення акцій на відкритий ринок, йдеться в проспекті IPO.

Раніше повідомлялося, що розробник програм GitLab у ході IPO може бути оцінений в $8,6 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті