Зміни у світі криптовалют: Путін визнав платоспроможність біткойна
Щоправда, продавати нафту та газ за криптовалюту не поспішає

У рейтингу найбільших майнерів біткойна серед країн великі перестановки: Китай втратив першість, а Росія третя. Казахстан посідає друге місце. Такими є дані дослідження Кембриджського центру альтернативних фінансів.
Між тим президент Росії Владімір Путін заявив про толерантність до криптовалют.
Криптовалюта «має право на існування і може використовуватися як платіжний засіб», – сказав Путін в інтерв'ю CNBC, опублікованому на веб-сайті Кремля в четвер.
Тим не менш, він попередив, що рано говорити про використання цифрових валют для торгівлі нафтою та іншими сировинами, які становлять основну частину російського експорту.
Росія шукає альтернативи торгівлі доларами з моменту введення санкцій у 2014 році після анексії Криму, і Путін звинувачує США у використанні своєї валюти в якості зброї.
Прихильники криптовалют стверджують, що децентралізовані гроші зрештою замінять валюту, емітовану центральними банками.
В той же час, цього року Китай заборонив усі криптотранзакції, а за останніми даними, має намір додати майнінг криптовалют у «негативний список» галузей – інвестиції в них будуть заборонені. Як сильно це може вплинути на індустрію, розповів Mind співзасновник IT-компанії Prof-it Blockchain Микола Удянський.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].