Першу нитку газопроводу «Північний потік-2» заповнили технічним газом

Першу нитку газопроводу «Північний потік-2» заповнили технічним газом

Перша нитка готова до експлуатації, на другій тривають пусконалагоджувальні роботи

Першу нитку газопроводу	«Північний потік-2» заповнили технічним газом
Фото: shutterstock.com

Першу нитку російського газопроводу «Північний потік-2» заповнили технічним газом. Про це повідомила пресслужба компанії-оператора Nord Stream 2 AG.

«Станом на 18 жовтня процедура заповнення газом першої нитки газопроводу «Північний потік-2» була завершена. Відповідно до плану та проєктних вимог, нитка наповнена так званим технічним газом обсягом близько 177 млн куб. м, що забезпечує рівень тиску в 103 бари в газопроводі», – йдеться у заяві.

Зазначається, що цього тиску достатньо, аби надалі розпочати транспортування газу. На другій нитці газопроводу тривають пусконалагоджувальні роботи.

Раніше американське видання Politico повідомило, що президент США Джо Байден не збирається вводити санкції проти «Північного потоку-2» за час свого перебування на посту президента.

Водночас протистояння між адміністрацією Байдена і сенатором-республіканцем Тедом Крузом загострюється. Круз вимагає, щоб Білий дім ввів санкції проти «Північного потоку-2» і використовує для цього доступні йому політичні важелі – сенатор затримує призначення американських послів у семи країнах, що шкодить США на міжнародному рівні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті