YouTube з 15 листопада тестуватиме функцію прямих покупок товарів з відео

YouTube з 15 листопада тестуватиме функцію прямих покупок товарів з відео

Відеохостінг на тиждень перетвориться в маркетплейс

YouTube з 15 листопада тестуватиме функцію прямих покупок товарів з відео
фото Pixaby

Відеосервіс YouTube проведе тижневий шопінг-захід «YouTube Holiday Stream and Shop», щоб протестувати функцію купівлі прямо з відео в прямому ефірі, повідомляється в блозі Google, на який посилається TJournal.

Нова функція дозволить користувачам, натиснувши на значок кошика в лівому нижньому кутку екрану, подивитися каталог товарів з відео і купити вподобані речі. У липні 2021 року YouTube почав бета-тест проекту, а зараз компанія має намір випробувати функцію на ширшій аудиторії.

На серії торгових заходів «YouTube Holiday Stream and Shop» представлять продукти від таких продавців, як Walmart, Samsung і Verizon. Користувачі зможуть у прямому ефірі поставити питання про товари блогерам і партнерам Google.

Тиждень покупок розпочнеться 15 листопада.

Про те, що платформа Google дозволить купувати товари безпосередньо з роликів на YouTube, Bloomberg повідомляв рік тому. Зазначалося, що нова функція буде працювати спільно з інструментами аналітики. В разі успіху проекту YouTube зможе конкурувати з такими онлайн-ритейлерами, як Amazon і Alibaba.

Раніше повідомлялося, що YouTube тестує автоматичне визначення товарів у відео і пропонуватиме схожі продукти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті