Apple намагалася позбавити Huawei права на торгову марку MatePod через частку «Pod»

Apple намагалася позбавити Huawei права на торгову марку MatePod через частку «Pod»

На думку виробника «айфонів», Huawei «зловмисно скопіювала» її торгову марку

Apple намагалася позбавити Huawei права на торгову марку MatePod через частку «Pod»
фото Pixaby

Компанія Apple намагалася перешкодити Huawei зареєструвати в Китаї торгову марку MatePod. Проте місцеве управління по товарних знаках CNIPA постановило, що китайська компанія має повне право на цю назву, пише gizmochina.com.

Зокрема Apple стверджувала, що торгова марка MatePod включає елемент Pod, характерний для продукції Apple – iPod, EarPods і AirPods. На думку виробника «айфонів», Huawei «зловмисно скопіювала» її торгову марку і це, серед іншого, навіть може мати негативний вплив на суспільство.

Проте регулятор CNIPA виніс рішення на користь Huawei, ухваливши, що є «недостатньо доказів», які б доводили твердження про те, що рішення Huawei є копіями. Паралельно була схвалена реєстрація торгової марки MatePod. Однак Apple ще має право на апеляцію, тож не виключено, що CNIPA перегляне своє рішення.

У рішенні CNIPA визнаються загальні для обох компаній характеристики – «функції, канали продажів і цільова аудиторія». Проте з китайської точки зору написання торгових марок зовсім різне, причому є абсолютно чітка різниця в «вимові і загальному зовнішньому вигляді». Таким чином, торгові марки компаній «не є ідентичними торговими марками ідентичних продуктів, і їх співіснування не викличе плутанини серед споживачів».

Нагадаємо, Apple після судових суперечок дозволила  Prepear використовувати логотип у вигляді груші.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті