Трагедія на зйомках фільму: стало відомо, як у Болдуїна опинилася заряджена зброя
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Трагедія на зйомках фільму: стало відомо, як у Болдуїна опинилася заряджена зброя

Напередодні з команди звільнилася ціла група людей через «погані умови роботи»

Трагедія на зйомках фільму: стало відомо, як у Болдуїна опинилася заряджена зброя
фото The Daily Mail

Поліція розслідує хід подій, що призвели до нещасного випадку під час зйомок фільму «Іржа» у Голлівуді. Напередодні стало відомо, що актор Алек Болдуїн випадково застрелив із пістолета операторку українського походження Галину Хатчинс і поранив режисера картини Джоела Соуза.

Пістолет, з якого було зроблено фатальний постріл, Алеку Болдуїну передав помічник режисера, повідомляє агентство Associated Press, на яке посилається Інтерфакс.

Згідно з документами, спеціаліст зі зброї Ханна Гутьєррес поклала на спеціальний візок три пістолети. Помічник режисера Дейв Холлс взяв один з них і передав Болдуїну зі словами «ця зброя небойова». Насправді пістолет виявився заряджений справжніми патронами.

За сценарієм актор мав «вистрілити» в бік камери, в результаті куля влучила в груди Хатчинс і зачепила плече Соуза. Таким чином можна припустити, що вона пройшла навиліт. Скільки саме пострілів було зроблено, невідомо, зазначає AP.

Тим часом New York Post пише, що за кілька годин трагічних зйомок звільнилася ціла група фахівців з числа членів профспілки. Відзначається, що вони були незадоволені перепрацюванням, поганими умовами праці та якимось «інцидентом, пов'язаним з безпекою», імовірно пов'язаним з двома осічками бутафорської зброї.

Видання також пише, що підготовку зброї, в тому числі тієї, з якої було зроблено постріл, контролював якийсь співробітник не з числа членів профспілки і був найнятий недавно. Невідомо, чи йде мова про Гутьєррес або про іншого члена знімальної групи.

AP нагадує, що на зйомках фільмів іноді використовують зброю, здатну стріляти як бойовими, так і холостими патронами, проте навіть холості патрони можуть завдати смертельного поранення при пострілі з близької відстані.

Нагадаємо, Алек Болдуїн прокоментував трагічну загибель українки на зйомках фільму в Голлівуді.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло