Ринкова капіталізація Tesla перевищила $1 трлн

Ринкова капіталізація Tesla перевищила $1 трлн

На стрімке зростання акцій вплинули позитивні новини про компанію

Ринкова капіталізація Tesla перевищила $1 трлн
фото Shutterstock

У понеділок 25 жовтня ринкова капіталізація Tesla перевищила $1 трлн. Компанія досягла такої позначки через 11 років після того, як вона стала публічною, пише vc.ru з посиланням на TechCrunch.

На 20:40 за київським часом акції Tesla коштують $995,10, ринкова капіталізація становить $985,35 млрд. Хоч і ненадовго, але Tesla піднялася в ряд таких компаній, як Apple, Amazon, Facebook і Google, чия ринкова капіталізація перевищує $1 трлн, відзначає видання.

На зростання акцій могли вплинути новини, пов'язані з компанією. Так, сервіс оренди автомобілів Hertz замовив у Tesla 100 000  електромобілів. Сума операції оцінюється в $4,2 млрд.

Також TechCrunch наводить заяву аналітика Morgan Stanley Адама Джонаса про те, що компанія підвищила очікувану ціну акції з $900 до $1200 і підтвердила підвищений рейтинг.

Крім цього, згідно зі звітом JATO Dynamics, у вересні Tesla Model 3 стала найбільш продаваним автомобілем у Європі і першим електромобілем, який перевершив за продажами моделі з двигунами внутрішнього згоряння.

На тлі новини про зростання ринкової капіталізації компанії статки засновника Tesla Ілона Маска збільшилися на 8,44%, до $249 млрд, випливає з даних Forbes Real-Time. Підприємець займає перший рядок рейтингу найбагатших людей світу за версією Forbes.

Між тим аналітики назвали модель Tesla, яка обійшла за продажами всі інші авто в Європі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті