Сервіс прокату авто Hertz замовив 100 000 електромобілів Tesla

Сервіс прокату авто Hertz замовив 100 000 електромобілів Tesla

Це найбільша в історії операція з придбання електромобілів

Сервіс прокату авто Hertz замовив 100 000 електромобілів Tesla
фото DR

Сервіс з прокату автомобілів Hertz замовив 100 000 електромобілів Tesla. Це буде найбільший парк прокатних електромобілів у Північній Америці і один із найбільших у світі, повідомила прес-служба компанії, на яку посилається Forbes.

Нові електромобілі складуть понад 20% всього світового парку Hertz. Вони поповнять його протягом 14 місяців, при цьому седани Tesla Model 3 будуть доступні для прокату в офісах компанії в США і в деяких країнах Європи вже з початку листопада. Клієнти, які взяли на прокат Model 3, отримають доступ до 3000 заправних станцій Tesla в США і Європі.

Hertz також планує створити інфраструктуру для зарядки електромобілів в підрозділах компанії по всьому світу.

Джерела Bloomberg вказують, що операція принесе Tesla $4,2 млрд. Це означає, що, хоча Hertz зазвичай вимагає від автовиробників великих знижок, цього разу вона заплатить майже повну вартість електромобілів.

«Tesla – єдиний виробник, який може виробляти електромобілі у великих масштабах», – пояснив агентству в. о. гендиректора Hertz Марк Філдс.

Bloomberg відзначає, що замовлення Hertz становить приблизно 1/10 частину того, що Tesla сьогодні виробляє за рік. Це має допомогти компанії обійти конкурентів.

На новині про угоду акції Tesla на премаркеті в Нью-Йорку росли на 4,8% і досягали рекордних $949 за папір, капіталізація компанії наблизилася до $1 трлн.

У травні 2020 року Hertz подала до суду заяву про банкрутство через кризу, викликану обмеженнями на тлі пандемії коронавірусу. Чотири місяці тому компанія вийшла з процедури банкрутства, отримавши нових власників – групу інвесторів на чолі з Knighthead Capital Management і Certares Management.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті