США відкривають кордон для іноземців, але потрібна і вакцинація, і тест

США відкривають кордон для іноземців, але потрібна і вакцинація, і тест

Повністю вакцинованими вважаються ті, хто зробив останнє щеплення мінімум за два тижні до рейсу

США відкривають кордон для іноземців, але потрібна і вакцинація, і тест
фото DR

США дозволили в'їзд у країну іноземцям через понад півтора року заборони на вїзд у зв’язку з пандемією коронавірусу. Нові правила в'їзду передбачають низку умов. Іноземці, які відправляються за неіміграційними візами до США, з 8 листопада мають при посадці на рейс надати довідку про вакцинацію препаратами, схваленими Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів (FDA) США або ВООЗ. Про це йдеться у повідомленні, опублікованому на сайті Держдепартаменту, на яке посилається Deutsche Welle.

Раніше в США отримали схвалення вакцини, розроблені компаніями Pfizer та BioNTech, Moderna та Johnson & Johnson. Крім них у ВООЗ також схвалили препарати AstraZeneca, Інституту Serum в Індії та китайської Sinopharm.

Зазначається, що правило не поширюється на дітей віком до 18 років, людей із медичними протипоказаннями. Крім того, передбачено обмежене коло гуманітарних винятків.

Повністю вакцинованими вважаються ті, хто зробив останнє щеплення мінімум за два тижні до рейсу, якщо йдеться про двокомпонентну схвалену вакцину.

Крім сертифікату про вакцинацію щепленим іноземцям необхідно буде надати негативний тест на коронавірус, зроблений не пізніше ніж за 72 години до вильоту. Тим, на кого поширюється звільнення від вакцинації, потрібний тест, зроблений не пізніше ніж за 24 години.

Громадяни США, що повертаються на батьківщину, не повинні пред'являти сертифікати про зроблені щеплення.

Нагадаємо, США назвалишість вакцин, після щеплення якими буде дозволено в’їзд в країну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті