Суд відхилив апеляцію забудовника «Квітів України»

Суд відхилив апеляцію забудовника «Квітів України»

Будівля залишається під забороною по авторському праву

Суд відхилив апеляцію забудовника 	«Квітів України»
Фото: facebook.com/Save.Kvity.Ukrainy

Апеляційний суд відхилив апеляцію забудовника «Квітів України», чим підтвердив заборону робіт на об’єкті під час досудового розслідування. Про це повідомила організація «Зберегти Квіти України».

«Отже, будівля залишається захищена забороною по авторському праву, арештом по самоправству, приписом Мінкульту та статусом пам’ятки», – пояснюють в організації.

Раніше ПАТ «Квіти України» просило Окружний адмінсуд Києва визнати протиправним та скасувати припис про припинення проведення будівельних робіт на об’єкті за адресою вул.Січових Стрільців 49. 

«Квіти України» внесли до реєстру державних пам'яток. Будівлі надали охоронний статус, її не можна зруйнувати або перебудувати.

Демонтаж будівлі «Квіти України», розташованої по вул. Січових Стрільців, 49 у столиці, стартував 12 липня. На її місці забудовник мав намір створити коворкінг із рестораном і спорткомплексом. Це викликало великий резонанс і протидію з боку громадських активістів.

14 липня суд наклав арешт на будівлю «Квіти України» та заборонив зносити «Квіти України» через порушення авторських прав. Власник мав узгодити реконструкцію з архітектором перед тим, як починати демонтаж.

3 серпня «Квіти України» визнали об’єктом культурної спадщини Києва.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті