Уряд посилив вимоги до якості дизпалива

Уряд посилив вимоги до якості дизпалива

Нові вимоги сприятимуть забезпеченню ринку якісним дизельним паливом, запевняють у Міненерго

Уряд посилив вимоги до якості дизпалива
Фото: pexels.com

Кабінет міністрів прийняв постанову, яка вносить зміни до Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики у фейсбуці.

«Документ передбачає установлення чітких норм щодо якості дизельного палива. Це дасть змогу суб’єктам господарювання провести оцінку відповідності такого дизельного палива вимогам Технічного регламенту та оформити паспорт якості при випуску на ринок та введенні в обіг», – йдеться у повідомленні.

Відтепер в Техрегламенті встановлено показник «гранична температура фільтрованості» для зимового та арктичного дизельного палива.

Для зимового дизпалива така температура становитиме не вище мінус 20°C, для арктичного – не вище мінус 30°C. Крім цього, для літнього дизельного палива гранична температура фільтрованості складе не вище мінус 5°C.

У Міненерго кажуть, що нові вимоги сприятимуть забезпеченню ринку якісним дизельним паливом і запобігатимуть реалізації неякісних рідких палив.

Нагадаємо: роздрібні мережі АЗС продовжують підвищувати ціни на бензин та дизпаливо. Вартість палива збільшилася в межах до однієї грн/л.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті