Фонд держмайна знову скасував аукціон з приватизації ОГХК

Фонд держмайна знову скасував аукціон з приватизації ОГХК

Торги можуть перенести на грудень цього року

Фонд держмайна знову скасував аукціон з приватизації ОГХК
Фото: umcc-titanium.com

Фонд держмайна (ФДМУ) знову скасував аукціон з приватизації АТ «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК), який мав відбутися 29 жовтня. Про це повідомила пресслужба ФДМУ.

У Фонді пояснили, що отримали лише дві заявки на участь у торгах. Одна з них не відповідає вимогам чинного законодавства, а провести аукціон тільки з одним учасником неможливо.

За словами заступника голови Фонду державного майна Тараса Єлейка, рішення про визначення нової дати торгів ухвалять під час засідання аукціонної комісії 29 жовтня.

«Аукціон може бути призначений орієнтовно на грудень цього року, з дотриманням вимог чинного законодавства», – зазначив Єлейко.

Нагадаємо: ФДМУ наприкінці червня призначив на 31 серпня аукціон із продажу ОГХК зі стартовою ціною 3,7 млрд грн. За даними Фонду, він вів переговори з двома десятками потенційних інвесторів, 18 з яких підписали договір про нерозголошення, а близько десятка активно здійснювали дью-дилідженс (Due Diligence) об'єкта.

Зрештою аукціон зірвався, оскільки до участі в ньому допустили тільки одного учасника. За законодавством, у такій ситуації аукціон автоматично визнається таким, що не відбувся.

Новою датою торгів обрали 29 жовтня. ФДМУ очікував, що попит на ОГХК на цього аукціоні буде значно вищим, аніж минулого разу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло