Аукціон з приватизації АТ «ОГХК» відбудеться 29 жовтня

Аукціон з приватизації АТ «ОГХК» відбудеться 29 жовтня

Раніше планувалося провести аукціон 31 серпня

Аукціон з приватизації АТ «ОГХК» відбудеться 29 жовтня
Фото: umcc.com.ua

Аукціонна комісія Фонду державного майна України (ФДМУ) на засіданні в понеділок визначила нову дату приватизаційного аукціону з продажу АТ «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК) – він відбудеться 29 жовтня об 11:00. Про це повідомляється на сайті Фонду.

Таким чином, прозорий аукціон з приватизації АТ «ОГХК» буде проведено у  2021 році, як і було заплановано.

За словами заступника Голови Фонду державного майна України Тараса Єлейка, потенційні інвестори матимуть достатньо часу для того, щоб якісно підготуватися до аукціону – зокрема, належним чином підготувати документи та направити заявки для участі.

«Фонд державного майна виконає поставлене завдання провести приватизацію АТ «ОГХК» у 2021 році, саме тому ми забезпечили всі можливості для потенційних інвесторів, у тому числі іноземних, взяти участь у прозорому аукціоні», – заявив Тарас Єлейко.

Як повідомлялося, ФДМ наприкінці червня призначив на 31 серпня аукціон із продажу ОГХК зі стартовою ціною 3,7 млрд грн. За даними фонду, він вів переговори з двома десятками потенційних інвесторів, 18 з яких підписали договір про нерозголошення, а близько десятка активно здійснювали дью-дилідженс (Due Diligence) об'єкта. Однак заявки на аукціон направили лише три компанії, два з трьох претендентів не змогли подати повний пакет документів, а один не зробив обов'язковий внесок для участі в аукціоні, тому обидва були дискваліфіковані, що і спричинило скасування аукціону 27 серпня.

Згідно з даними заступника голови парламентського комітету з питань економічного розвитку Роксолани Підласої («Слуга народу»), з трьох компаній, що подали заявки, одна пов'язана з Дмитром Фірташем – колишнім орендарем гірничо-збагачувальних комбінатів ОГХК, які мають найбільші активи в титановій галузі в Україні серед приватних компаній.

«Ще один із претендентів – невідоме українське ТОВ, за яким не стоїть жоден системний інвестор», – додала Підласа.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло