Швейцарські компанії створили електричні вантажівки з унікальним об'ємом батареї

Швейцарські компанії створили електричні вантажівки з унікальним об'ємом батареї

Вантажівки мають додаткову довжину один метр та збільшене корисне навантаження на дві тонни

Швейцарські компанії створили електричні вантажівки з унікальним об'ємом батареї
фото DR

Швейцарські компанії Galliker Transport та Friderici Special, Avesco Rent та Futuricum представили два повністю електричних тягачі з напівпричепами, кожен з яких має масу 40 тонн та акумулятор ємністю 900 кВтг. Про це пише Логіст.Today з посиланням на прес-службу компанії Futuricum.

Бренд Futuricum створив нові важкі електричні вантажівки на базі двох Volvo FH. Завдяки акумуляторним блокам великої ємності вони повинні підходити для важкого та спеціального транспорту та служити прикладом у галузі.

Повнорозмірні сідельні тягачі мають спеціальний дозвіл Швейцарського федерального дорожнього управління. Це дозволило розробникам будувати такі моделі автомобілів із додатковою довжиною на один метр та збільшеним корисним навантаженням на дві тонни.

«Завершення виробництва та презентація цих автомобілів для нас стали важливою віхою у розвитку. Завдяки встановленню акумуляторної батареї ємністю 900 кВтг ми збільшуємо радіус дії в секторі логістики та забезпечуємо особливо енергоємні програми, такі як важкий та спеціальний транспорт», – зазначив Адріан Мелігер, керуючий директор компанії Designwerk Group.

Futuricum – торгова марка комерційних автомобілів компанії Designwerk Products AG. Бренд займається розробкою та виробництвом економічних та екологічних електричних вантажівок. Основні напрямки діяльності компанії дозволяють електрифікувати транспортні засоби та проводити їх переобладнання.

Раніше повідомлялося, що південнокорейська компанія Hyundai Motor Group планує стати першим світовим автовиробником, який оснастить усі моделі своїх комерційних автомобілів системою водневих паливних елементів.

Нагадаємо, у Шотландії винайшли технологію виробництва пального для вантажівок з дистиляту віскі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло