«Ми як Джеймс Бонд»: Борис Джонсон порівняв з кіногероєм боротьбу людства зі змінами клімату

«Ми як Джеймс Бонд»: Борис Джонсон порівняв з кіногероєм боротьбу людства зі змінами клімату

Трагедія в тому, що це не фільм, а судний день наближається

«Ми як Джеймс Бонд»: Борис Джонсон порівняв з кіногероєм боротьбу людства зі змінами клімату
фото DR

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон виступив на відкритті кліматичного саміту COP26 і порівняв світову спільноту з Джеймсом Бондом, який опинився в небезпечній ситуації.

Агент 007 часто стикається з ситуацією, коли йому необхідно врятувати світ і перерізати потрібний провід, тоді червоний цифровий годинник «пристрою судного дня» наближається до нуля, в аналогічній ситуації опиняються і світові лідери, які намагаються вести боротьбу зі зміною клімату, заявив прем'єр-міністр Великобританії, виступаючи в Глазго 1 листопада, пише Інтерфакс.

«Ми, мої колеги, світові лідери, сьогодні перебуваємо приблизно в тому ж становищі, що й Джеймс Бонд. Трагедія в тому, що це не фільм, а пристрій судного дня реальний», – сказав він.

За його словами, людство довго зволікало у питаннях боротьби зі зміною клімату, але існують технології, здатні деактивувати цей «пристрій судного дня».

«У нас є технології, ми можемо знайти фінансування, і питання, яке зараз стоїть перед нами, чи є у нас бажання», – додав британський прем'єр.

За словами Джонсона, якщо загальносвітова температура підніметься ще на два градуси за Цельсієм, то може стане неможливою система доставки продуктів харчування сотням тисяч людей, якщо потеплішає на три градуси – збільшиться кількість природних катаклізмів, на чотири градуси – «можна буде попрощатися з цілими містами».

Джонсон заявив, що діяти «треба негайно», інакше буде надто пізно.

Кліматичний саміт COP26 у Глазго спрямований на боротьбу зі зміною клімату. Цього року на саміті вперше наведуть попередні підсумки того, що було зроблено для виходу з кризи з моменту підписання Паризької угоди – міжнародної угоди, прийнятої у 2015 році, основним завданням якої є утримання приросту глобальної середньої температури нижче 2 градусів за Цельсієм.

COP26 розпочався у Глазго 31 жовтня і триватиме до 12 листопада. Як очікується, у заході візьмуть участь представники майже з 200 країн.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло