НАСУ представила проєкт ПРІМА, який розкриває інформацію про страховий ринок України

НАСУ представила проєкт ПРІМА, який розкриває інформацію про страховий ринок України

ПРІМА надає можливість отримувати актуальну інформацію учасників проєкту – 20 Non-Life страхових компаній, що є основними гравцями ринку та входять до складу асоціації,

НАСУ представила проєкт ПРІМА, який розкриває інформацію про страховий ринок України

Національна асоціація страховиків України (НАСУ) відкрила для широкого загалу візуалізацію даних про стан страхового ринку України. Рішення було прийнято на черговому засіданні Президії НАСУ.

Проєкт має назву ПРІМА (Проєкт розкриття інформації. Моніторинг та аналіз) та акумулює дані у зручному для аналітики та візуалізації інтерактивному форматі у розрізі учасників НАСУ та інших СК.

ПРІМА надає можливість отримувати актуальну інформацію учасників проєкту – 20 Non-Life страхових компаній, що є основними гравцями ринку та входять до складу асоціації, та Національного банку України (НБУ).

Із останніми даними щодо діяльності страховиків за 6 місяців 2021 року можна ознайомитися на сайті НАСУ за посиланням. Регуляторна звітність згрупована за напрямами, серед яких дані щодо страхових премій та виплат: динаміка, основні види, структура портфелю тощо, а також деталізація по окремих продуктах таких як КАСКО та ОСЦПВ.

«Наше завдання – зробити інформацію про страховий ринок більш доступною для його учасників та більш зрозумілою для споживачів страхових послуг. Зручне наочне відображення даних страховиків дозволить усій зацікавленій аудиторії побачити основні тренди страхового ринку, зробити висновки щодо його діяльності та тенденцій розвитку», – зазначив Денис Ястреб, генеральний директор НАСУ.

За словами керівника асоціації, інформація постійно актуалізуватиметься разом із розкриттям даних від НБУ, а також інших відкритих джерел. В найближчих планах НАСУ – розширення доступу до аналітики та прогнозів для широкої цільової аудиторії.


Довідка:

Національна асоціація страховиків України (НАСУ) – неприбуткове об’єднання страховиків, що створене на засадах професійної незалежності та спільності інтересів. Одним з  пріоритетних завдань об’єднання є підтримка та сприяння впровадженню ідей Білої книги «Майбутнє в регулюванні небанківського фінансового сектору» Національного банку України, а також  розробка та запровадження високого рівня правил та стандартів діяльності на ринку страхових послуг.

За звітними даними з відкритих джерел за 6 місяців 2021 року члени НАСУ знаходяться серед 10 лідерів класичного страхування за такими основними видами страхування:

  • добровільне страхування транспортних засобів (КАСКО) – 9 з 10 компаній є учасниками НАСУ;
  • обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (ОСЦПВ) – 8 з 10 компаній є учасниками НАСУ;
  • добровільне медичне страхування – 9 з 10 компаній є учасниками НАСУ;
  • страхування життя – 9 з 10 компаній є учасниками НАСУ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло