Нові батареї Factorial Energy збільшать пробіг електромобілів на 50%

Нові батареї Factorial Energy збільшать пробіг електромобілів на 50%

Акумулятори не спалахують навіть при явному пошкодженні корпусу

Нові батареї Factorial Energy збільшать пробіг електромобілів на 50%
фото Factorial

Південнокорейський концерн Hyundai Motor Company, його бренд Kia та компанія Factorial Energy спільно розроблять та виведуть на ринок нові акумулятори для електромобілів, пише HighTech Plus.

В основу проекту ляжуть твердотільні батареї від інженерів із Factorial. Перші випробування показали, що вони можуть збільшити запас ходу електромобіля на 20-50%. При цьому вони не спалахують і не вимагатимуть переобладнання існуючих виробничих ліній.

Головне досягнення стартапу Factorial – це система Factorial Electrolyte System Technology (FEST).

За заявамирозробників, FEST дає три переваги перед традиційними літій-іонними батареями. Технологія безпечніша, оскільки не спалахує навіть при явному пошкодженні корпусу, і більш енергоефективна, ніж звичайні елементи живлення, – попередні випробування показали, що система зможе збільшити запас ходу електромобіля на 20-50%.

Крім того, виробництво акумуляторів на базі FEST може бути інтегровано у роботу існуючих виробничих ліній, що не потребує додаткових витрат на переобладнання заводів.

«Наше партнерство з Hyundai – це ще одне підтвердження працездатності нашої технології твердотільних акумуляторів, і ми з нетерпінням чекаємо на можливість продемонструвати нашу технологію в електромобілях Hyundai. Ми допоможемо прискорити електрифікацію транспорту за допомогою наших безпечних акумуляторів із великим терміном служби», – заявив гендиректор Factorial Energy Сію Хуанг.

Стартап Factorial Energy був заснований у Массачусетсі у 2013 році і з того моменту залучив $22,3 млн венчурних інвестицій на реалізацію своїх технологій.

Серед керівників компанії є колишній голова і головний виконавчий директор Panasonic Джо Тейлор, а також колишній голова правління Daimler AG і гендиректор Ford Марк Філдс.

Компанія поки що не має наміру виходити зі своїм проривним продуктом на ринок акумуляторів для споживчої електроніки, зосередившись на автовиробниках електромобілів.

Нагадаємо, Toyota представиласвій перший серійний електромобіль bZ4X, який може проїхати до 500 км на одній зарядці.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло