Amazon присвоїла $60 млн чайових водіїв сервісу Amazon Flex

Amazon присвоїла $60 млн чайових водіїв сервісу Amazon Flex

Суд зобов’язав компанію повернути всі кошти постраждалим

Amazon присвоїла $60 млн чайових водіїв сервісу Amazon Flex
Фото: pixabay.com

Компанія Джеффа Безоса Amazon присвоїла собі всі чайові водіїв сервісу Amazon Flex. Сума привласнених коштів склала $60 млн. Про це повідомляє Федеральна торгова комісія США (FTC).

Зазначається, що у 2021 році FTC подала позов проти Amazon та її дочірньої компанії Amazon Logistics, стверджуючи, що компанія не повною мірою сплатила чайові, які отримали водії в її програмі Amazon Flex. У скарзі стверджувалося, що компанія таємно зберігала чайові водіїв протягом двох з половиною років і припинила цю практику лише після того, як дізналася про розслідування FTC у 2019 році.

Суд ухвалив рішення, за яким компанія зобов'язана повернути чайові водіям. Кожен шофер у середньому отримає по $422, максимальна виплата становитиме $28 000.

FTC надішле водіям Amazon Flex 139 507 чеків і 1 621 платіж через PayPal. Водії, у яких Amazon привласнила понад $5, отримають повну суму своїх чайових.


Раніше Amazon почав звільняти співробітників за допомогою автоматичної програми, часто – помилково.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло