У Німеччині Amazon звільняє співробітників через вимоги підвищити зарплату

У Німеччині Amazon звільняє співробітників через вимоги підвищити зарплату

Страйк торкнувся семи підприємств Amazon у Німеччині

У Німеччині Amazon звільняє співробітників через вимоги підвищити зарплату
фото Pixaby

У Німеччині співробітники онлайн-рітейлера Amazon організували страйк через дії компанії і вимагають підвищення заробітної плати, пише Retail Detail.

Як зазначає видання, відразу на кількох підприємствах Amazon у Німеччині було звільнено робітників. При цьому члени профспілки Verdi ведуть тривалу боротьбу з компанією з вимогою підвищити заробітну плату співробітникам та покращити умови праці.

Станом на сьогодні Німеччина є найбільшим ринком для Amazon після США. Починаючи з 2013 року, профспілка у сфері послуг Verdi регулярно закликає до страйків на підприємствах рітейлера по всій країні, щоб змусити компанію змінити погані умови праці та підвищити зарплату працівникам.

Відомо, що страйк торкнувся семи підприємств Amazon у Німеччині, але компанія не повідомляє, скільки співробітників було звільнено.

«Неприпустимо, щоб транснаціональна компанія, що отримує величезний прибуток, досі не могла підвищити заробітну плату своїх працівників до рівня, який платять інші компанії в цьому секторі», – сказав Орхан Акман, представник профспілки.

Представники Amazon відповіли, що компанія пропонує «чудову заробітну плату і умови праці» і підкреслили, що страйки і звільнення персоналу не позначаться на роботі рітейлера і його клієнтах.

Нагадаємо, раніше працівники Netflix, Disney+, HBO і Amazon налякали керівництво страйками, і їм підвищили зарплату.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло