У додатку «Київ Цифровий» з’явився таймер для завершення паркування

У додатку «Київ Цифровий» з’явився таймер для завершення паркування

Водії можуть запланувати точний час завершення паркування

У додатку  «Київ Цифровий» з’явився таймер для завершення паркування
Фото: facebook.com/olenychpetro

Таймер для автоматичного завершення паркування з’явився у додатку «Київ Цифровий». Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) і заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Петро Оленич, йдеться у пресрелізі КМДА. 

Відтепер водії можуть запланувати точний час завершення свого паркування. За 15 хвилин до автоматичного завершення застосунок надсилає повідомлення з попередженням, що паркування буде закрите. Водій може змінити час автоматичного завершення або скасувати його та завершити паркування самостійно.

Водії, які завершують паркування самостійно, можуть отримувати щогодинні нагадування про активне паркування.

Також більше не потрібно тиснути на галочку підтвердження після валідації QR-квитка.

«Вам потрібно лише просканувати квиток на валідаторі. Коли застосунок отримає інформацію про використання квитка, на екрані з’явиться час використання та кнопка «Показати контролеру», щоб можна було швидко надати квиток для перевірки за потреби. За дві години після використання квиток автоматично видалиться з екрану. Запис про використання квитка та квитанція будуть збережені в стрічці новин», – пояснив Половинко.

Нагадаємо: Рада збільшила штрафи за порушення ПДР.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло