Байден підписав закон про заборону використання обладнання Huawei та ZTE

Байден підписав закон про заборону використання обладнання Huawei та ZTE

Обладнання вважають небезпечним та неприйнятним для нацбезпеки США

Байден підписав закон про заборону використання обладнання Huawei та ZTE
Фото www.flickr.com

Президент США Джо Байден підписав закон про заборону використання у Сполучених Штатах обладнання китайських телекомунікаційних компаній Huawei та ZTE. Про це повідомляє Reuters.

Відповідно до закону, американська Федеральна комісія зі зв'язку більше не повинна розглядати та затверджувати будь-які заявки на отримання дозволів на використання обладнання китайських компаній, яке представляє неприйнятний «ризик для національної безпеки».

Комісар FCC Брендан Карр заявив, що з 2018 року відомство схвалило понад 3 000 заявок від Huawei. Підписаний закон «допоможе гарантувати, що небезпечне обладнання таких компаній, як Huawei та ZTE, більше не може бути підключене до американських мереж зв'язку».

Крім того, закон передбачає, що комісія також може відкликати попередні дозволи, видані китайським компаніям раніше.

Нагадаємо: у грудні 2020 року американські законодавці пообіцяли виділити $1,9 млрд на фінансування програми по демонтажу обладнання Huawei й ZTE, яке, за словами уряду США, являє собою загрозу національній безпеці.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло