Криптовалюта Angry Squid: чергова спроба заробити на популярності «Гри в кальмара»

Криптовалюта Angry Squid: чергова спроба заробити на популярності «Гри в кальмара»

Зростання цієї криптовалюти тільки за останні 2 дні склало понад 8000%

Криптовалюта Angry Squid: чергова спроба заробити на популярності «Гри в кальмара»
фото DR

Хоча криптовалюта Squid за мотивами серіалу «Гра в кальмара» («Squid Game») майже одноголосно була визнана шахрайством, нова криптовалюта зі схожою назвою Angry Squid («сердитий кальмар») в останні кілька днів привернула до себе увагу як одна з найбільш швидко зростаючих криптовалют на ринку, пише Investing.com.

За даними Coinmarketcap, вона дала приріст у 2603259% за останні 7 днів. Враховуючи, що в минулі вихідні криптовалюта Angry Squid коштувала близько $0,0000001, у понеділок вранці вона досягла рекордного максимуму в $0,000008281, таким чином, її зростання тільки за останні 2 дні склало понад 8000%.

Проте рано робити якісь ставки на «сердитого кальмара», оскільки, перш за все, поки що не було опубліковано жодної офіційної інформації з докладним описом цього криптопроекту, і на сайті нічого конкретного про нього не вказано. Потрібно також відзначити, що цією маловідомою криптовалютою можна торгувати лише на PancakeSwap.

На різних форумах почастішали  скарги інвесторів, які не можуть продати свою криптовалюту Angry Squid, щоб продати прибуток від неї за останні кілька днів.

Таким чином, поки що інвесторам, найімовірніше, слід уникати Angry Squid, оскільки вона дуже скидається на чергове шахрайство.

Нагадаємо, токен за мотивами «Гри в кальмара» знецінивсядо нуля після зростання на 7500%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті