Huawei знайшла спосіб, як продавати свої смартфони в обхід санкцій США

Huawei знайшла спосіб, як продавати свої смартфони в обхід санкцій США

Компанія замислилася над продажем своїх смартфонів під іншими брендами

Huawei знайшла спосіб, як продавати свої смартфони в обхід санкцій США
фото DR

Китайський технологічний гігант Huawei розглядає можливість передати ліцензію на виробництво своїх смартфонів підрозділу державної компанії China Postal and Telecommunications Appliances Co. (PTAC), пише Bloomberg, на яке посилається Forbes.

Такий хід дозволить використовувати у виробництві комплектуючі, які стали недоступними Huawei, після того, як вона потрапила до «чорного списку» США, пояснили джерела агентства.

Крім того, компанія Xnova (підрозділ PTAC) може розпочати продавати гаджети Huawei під своїм брендом. Ще однією компанією, яка може почати продавати смартфони китайського гіганта, стане TD Tech, розповів інший співрозмовник. Він наголосив, що переговори ще тривають, і плани компаній можуть змінитися.

Рік тому Huawei продала свій бренд Honor, щоб вивести його з-під американських санкцій. Тепер екс-бренду Huawei доступні комплектуючі від виробників, які не могли співпрацювати з компанією через обмеження влади США, зокрема Qualcomm, зазначає Bloomberg. Успіх цього рішення змусив китайського технологічного гіганта шукати нових партнерів, щоб зберегти бізнес, пояснює агентство.

Інженери Huawei вже розпочали роботу над модернізацією деяких популярних смартфонів, які раніше працювали на чипах компанії, щоб адаптувати їх до процесорів Qualcomm або MediaTek, розповіло джерело Bloomberg.

Huawei очікує, що завдяки такому партнерству постачання смартфонів (власних моделей та моделей, що продаються партнерами) у 2022 році перевищать 30 млн одиниць.

Китайська Huawei потрапила під санкції після того, як адміністрація екс-президента США Дональда Трампа у 2019 році звинуватила її у загрозі національній безпеці. Китайського виробника було включено до списку компаній, яким заборонено доступ до технологій США. Huawei неодноразово заперечувала звинувачення на свою адресу. У 2020 році через санкції Huawei зіткнулася з дефіцитом чипів і була змушена скоротити постачання смартфонів. Продаж її смартфонів падав чотири квартали поспіль, нагадує Bloomberg.

Як повідомлялося, Huawei вперше за довгий час випустила смартфон для європейського ринку.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло