Німеччина призупинила процес сертифікації «Північного потоку-2»

Німеччина призупинила процес сертифікації «Північного потоку-2»

Оператор Nord Stream 2 AG повинен бути організований відповідно до німецького законодавства

Німеччина призупинила процес сертифікації 	«Північного потоку-2»
Фото: pixabay.com

Німеччина ухвалила рішення про зупинення процесу сертифікації оператора «Північного потоку-2» Nord Stream 2 AG. Про це повідомляє Федеральне мережеве агентство Німеччини.

«Після ретельного вивчення документації агентство дійшло висновку, що сертифікувати оператора газопроводу «Північний потік-2» можна буде лише в тому разі, якщо цей оператор буде організований юридично відповідно до німецького законодавства», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Nord Stream 2 AG вирішив не змінювати свою чинну юридичну форму, а замість цього заснувати дочірню компанію відповідно до німецького законодавства, щоб керувати виключно німецькою частиною газопроводу.

«Ця дочірня компанія має стати власником і оператором німецької частини газопроводу. Тоді дочірнє підприємство має виконати вимоги незалежного оператора передачі, як це визначено в Законі Німеччини про енергетичну промисловість», – додав німецький регулятор.

Зазначається, що процедура сертифікації буде призупинена, доки основні активи та людські ресурси не будуть передані дочірньому підприємству, а Bundesnetzagentur не зможе перевірити всю документацію.

Раніше повідомлялося, що сертифікація «Північного потоку-2» може затягнутись до травня 2022 року. Подібний розвиток подій можливий, якщо регулятори використають увесь можливий час на схвалення проєкту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті