Капіталізація виробника електрокарів Rivian зросла вдвічі й перевищила Volkswagen

Капіталізація виробника електрокарів Rivian зросла вдвічі й перевищила Volkswagen

Це робить Rivian найбільшою американською компанією з нульовим прибутком

Капіталізація виробника електрокарів Rivian зросла вдвічі й перевищила Volkswagen
фото DR

Ринкова капіталізація виробника електромобілів Rivian з моменту виходу на біржу минулого тижня зросла більш ніж удвічі, до $153 млрд. Тепер компанія, яка обіцяє випустити 1500 машин до кінця року, коштує більше ніж Volkswagen і приблизно як половина Toyota, пише The Bell з посиланням на Bloomberg.

У вівторок акції Rivian підскочили на 20%, а зростання на момент закриття біржі становило 15%. Ціна за акцію на IPO була $78, а в пікові моменти вчорашніх торгів сягала $179,47 – таким чином за тиждень вартість паперів компанії злетіла на 121%.

Це робить Rivian найбільшою американською компанією з нульовим прибутком. Точніше, дохід близько $50 млн у неї є від 50 000  попередніх замовлень, уточнюють аналітики.

У якийсь момент під час торгів у вівторок Rivian коштувала більше 90% компаній індексу S&P 500, включаючи Goldman Sachs Group, Boeing, Citigroup і Starbucks.

Тепер із капіталізацією понад $150 млрд Rivian обганяє концерн Volkswagen у $137 млрд і стає третім автовиробником за цим показником. На першому місці з великим відривом – Tesla ($1,04 трлн), на другому – Toyota ($305,1 млрд).

Bloomberg зазначає, що акції іншої компанії з виробництва електромобілів Lucid зросли 16 листопада на 24%, її капіталізація ($91 млрд) тепер перевищує ринкову вартість Ford ($79 млрд).

Як ми писали, Маск висловив насмішки у Twitter над успішним ІРО свого конкурента Rivian.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло