Голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко оголосив про свою відставку
Сенниченко запевняє, що рішення щодо звільнення – «його особисте бажання»

Голова Фонду держмайна (ФДМУ) Дмитро Сенниченко оголосив про свою відставку. Про це він повідомив на пресконференції.
Відповідаючи на запитання журналістів, він заперечив, що його звільнення пов'язане із приватизацією «Першого київського машинобудівного заводу» (колишній завод «Більшовик»).
«Це моє особисте бажання і мої плани», – сказав Сенниченко.
За його словами, він виконав усі свої плани на два роки у Фонді, а тому «час рухатися далі».
Напередодні ЗМІ повідомили, що Сенниченко подав заяву про звільнення за власним бажанням.
«Більшовик» 27 жовтня приватизували за понад 1,4 млрд грн. Переможцем торгів стало ТОВ «Дженерал Коммерс». За даними YouControl, компанія займається неспеціалізованою оптовою торгівлею.
Згодом бізнесмен Василь Хмельницький підтвердив, що він є співінвестором купівлі заводу. Він анонсував появу на місці «Більшовика» інноваційної інфраструктури з мільярдними інвестиціями.
Окрім цього, Київ викупить цех заводу «Більшовик» у переможця приватизації. Міськрада має знести цех й спорудити розв'язку Шулявського шляхопроводу.
Антимонопольний комітет оголосив про перевірку дотримання конкуренції під час приватизації «Більшовика».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].