Американець та українка замовили вбивство міністра Лещенка – МВС

Американець та українка замовили вбивство міністра Лещенка – МВС

Поліція затримала підозрюваних, їм загрожує довічне позбавлення волі

Американець та українка замовили вбивство міністра Лещенка – МВС
Фото: slovoidilo.ua

Замовниками вбивства чинного міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка були громадянин США і громадянка України. Про це стало відомо на брифінгу міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського.

Монастирський розповів, що замах повʼязаний із діяльністю Лещенка у 2018 році, до того, як він прийшов на державну службу.

Спершу правоохоронці дізналися про те, що жінка шукає замовного вбивцю на громадянина України. Українку вивели на підставного кілера і їхнє спілкування документувалося. Потім зʼясувалося, що є ще основний замовник – американець.

«Він замовив вбивство громадянина, який був колектором, йому було призначено вибивати борги цього партнера, громадянина США, з яким він співпрацював. За вибивання боргів було взято $150 000, які він не повернув громадянину США, внаслідок чого він прийняв рішення його вбити», – розповів Монастирський.

Правоохоронці сфальсифікували вбивство колектора і надіслали фото замовникам. Після цього злочинці зразу ж зробили наступне замовлення – на українського міністра.

Обидва замовники звернулися до того ж кілера, щоб він вбив людину, в якої колектор мав «вибивати» гроші у 2018 році. «Цим громадянином був Роман Лещенко», – сказав Монастирський.

Поліція затримала підозрюваних, їм загрожує довічне позбавлення волі.

Нагадаємо: міністра Кабміну хотіли вбити.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло