Криптобіржа Crypto.com заплатить $700 млн за перейменування стадіону Staples Center

Криптобіржа Crypto.com заплатить $700 млн за перейменування стадіону Staples Center

У найближчі 20 років стадіон має називатися Crypto.com Arena

Криптобіржа Crypto.com заплатить $700 млн за перейменування стадіону Staples Center
фото DR

Знаменита арена Staples Center в Лос-Анджелесі опинилася в центрі найбільшої в історії спорту неймінгової угоди. Криптовалютна біржа Crypto.com заплатить корпорації AEG за перейменування на 20 років стадіону, на якому виступає найпопулярніший клуб НБА «Лос-Анджелес Лейкерс», пише Коммерсант.

Покупець неймінгових прав, що вже є партнером UFC, головного промоушена у змішаних єдиноборствах, та «Формули-1», цією угодою продовжить активне вторгнення на спортивний ринок.

Про те, що Staples Center змінить наприкінці року назву на Crypto.com Arena, повідомила корпорація AEG, що володіє стадіоном.

Ця новина сама по собі увійшла до числа головних у США. Справа в тому, що йдеться про дуже відомий бренд. Зданий в експлуатацію в 1999 році Staples Center місткістю близько 20 000  глядачів є домашньою ареною для двох клубів НБА – Лос-Анджелес Лейкерс і Лос-Анджелес Кліпперс. Також тут проходять топові боксерські поєдинки, церемонії премій Grammy.

За право використання своєї назви замість звичної протягом 20 років криптовалютна біржа Crypto.com заплатить $700 млн. Таким чином, мова йде про рекордну угоду, пов'язану з неймінгом стадіону.

Практика продажу назв арен стає все популярнішою. Найактивніше вона застосовується у США, а точніше, у професійних американських лігах. Досі найдорожчою серед подібних угод була укладена в 2011 році щодо домашнього стадіону знаменитих команд з американського футболу – «Нью-Йорк Джаєнтс» і «Нью-Йорк Джетс». З того часу це MetLife Stadium. За його неймінг протягом 25-річного періоду страховий холдинг Metropolitan Life Insurance заплатив $400 млн.

Угода зі Staples Center, свідчить, що компанії, пов'язані з криптовалютою, останнім часом часто звертають увагу на спортивний ринок.

 Але Crypto.com, що базується в Сінгапурі, здійснює на нього найенергійніше вторгнення. До контракту з AEG вона вже встигла стати партнером UFC, головного промоушена у змішаних єдиноборствах, а також «Формули-1». Вартість обох контрактів є надзвичайно великою. У першому випадку це десятирічна угода на $175 млн, у другому – п'ятирічна на $100 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті