Адміністрація Байдена закупила таблетки Pfizer від COVID для 10 млн осіб

Адміністрація Байдена закупила таблетки Pfizer від COVID для 10 млн осіб

Нова таблетка може значно скоротити кількість госпіталізацій

Адміністрація Байдена закупила таблетки Pfizer від COVID для 10 млн осіб
фото DR

Президент США Джо Байден заявив, що його адміністрація вже підписала угоду з Pfizer щодо закупівлі таблеток від COVID-19, передає Голос Америки.

«Сьогодні я оголошую, що ми придбали таблетки Pfizer від COVID-19, розраховані на 10 млн курсів лікування. Вакцинація, як і раніше, залишається нашим найважливішим інструментом, але ця нова таблетка може значно скоротити кількість госпіталізацій та смертей і допомогти прискорити наш вихід із цієї пандемії», – йдеться у заяві президента.

Постачання таблеток почнеться ще до кінця поточного року і триватиме протягом усього 2022-го. Ліки від Pfizer ще не отримали схвалення від Управління з санітарного нагляду за якістю продуктів і медикаментів (FDA), проте влада хоче отримати препарат якнайшвидше, щоб у разі схвалення він відразу став доступним громадянам.

5 листопада Pfizer оголосила про позитивні результати другої фази клінічних досліджень препарату Paxlovid серед людей з високим ризиком тяжкого перебігу захворювання. Розробник стверджує, що Paxlovid допоміг знизити ризик госпіталізації або смерті від COVID-19 на 89%.

Як повідомлялося, Pfizer подав заявку на використання препарату «Паксловід» для лікування COVID-19.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло