Зеленський ветував закон про держфінансування партій

Зеленський ветував закон про держфінансування партій

Проєкт ініціювали з метою відновити подання фінансової звітності політичними партіями

Зеленський ветував закон про держфінансування партій
Президент Володимир Зеленський
Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський ветував та повернув на доопрацювання законопроєкт № 5253-1, який вносить зміни до регулювання фінансування діяльності політичних партій. Про це йдеться на сайті парламенту.

Згідно з повідомленням, документ повернули з пропозиціями президента 18 листопада і цього самого дня направили на розгляд профільного комітету з питань правової політики.

Проєкт № 5253-1 ініційований з метою відновити подання фінансової звітності політичними партіями. Проте раніше Верховна Рада внесла до законопроєкту зміни, які можуть дозволити партіям приховувати витрати.

Нагадаємо: голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков закликав президента України Володимира Зеленського ветувати закон, який вносить зміни до регулювання фінансування діяльності політичних партій.

Раніше повідомлялося, що українські партії за п’ять років витратили понад 3 млрд грн. Пряма реклама поглинула 40% коштів державного фінансування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло