«Важке рішення, але»: Австрія вводить обов’язкову вакцинацію для всіх

«Важке рішення, але»: Австрія вводить обов’язкову вакцинацію для всіх

Уряд поставив за мету не допустити 5-ї хвилі захворювання

«Важке рішення, але»: Австрія вводить обов’язкову вакцинацію для всіх
фото DR

Влада Австрії нещодавно запровадила локдаун для невакцинованих, однак для посилення ефективності карантинних обмежень запроваджує загальний локдаун для всієї країни. Крім того, всі громадяни Австрії зобов’язані будуть зробити щеплення від коронавірусу, крім тих, хто має медичні протипоказання, пише Reuters.

Про нові заходи сьогодні оголосив канцлер Австрії Александер Шелленберг. Він назвав рішення «дуже важким», але наголосив, що «країна не повинна допустити п'ятої хвилі». Загальнонаціональний локдаун запроваджується мінімум на 10 днів, а вимога про обов'язкову вакцинацію діятиме з 1 лютого 2022 року.

В Австрії вакциновано близько 70% із 9 млн осіб. В останні дні приріст нових випадків захворювання перевищує 10 000 кожного дня, а добова смертність наблизилась до 50 осіб щодня.

У сусідній Німеччині, де частка вакцинованих приблизно така ж, обмеження для невакцинованих діють у 12 із 16 федеральних земель. Але ситуація також виходить з-під контролю, пише Bloomberg: у четвер добова захворюваність підскочила до 65 000, смертність останніми днями перевищувала 200 осіб на добу.

У Німеччині порогом введення надзвичайних заходів є частота госпіталізацій. У п’ятницю 19 листопада міністр охорони здоров'я заявив, що країна на порозі загальнонаціональної кризи.

Як повідомлялося, Словаччина слідом за Австрією введе локдаун для невакцинованих громадян.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло