Apple знову стала найдорожчою компанією у світі на чутках про розробку Apple Car

Apple знову стала найдорожчою компанією у світі на чутках про розробку Apple Car

Новий сплеск вартості акцій Apple дозволив їй обійти капіталізацію Microsoft

Apple знову стала найдорожчою компанією у світі на чутках про розробку Apple Car
фото Pixaby

Акції американського техногіганта Apple 19 листопада у п’ятницю досягли нового історичного максимуму після появи нових чуток про проект створення автономного автомобіля Apple.

Ринкова капіталізація техногіганта дісталася позначки $2,62 трлн, що дозволило Apple обігнати Microsoft і знову стати найдорожчою компанією у світі.

Як пише 3DNews, вартість акцій Apple досягала попереднього абсолютного максимуму 7 вересня цього року, коли її акції продавалися по $157,26 за одиницю.

Сьогодні їхня ціна досягла $159,96. Таким чином, цього року акції компанії зросли більш як на 22%. За останні 12 місяців їхня ціна зросла більш ніж на 33%.

Новий сплеск вартості цінних паперів Apple дозволив їй обійти ринкову капіталізацію Microsoft, яка стала найдорожчою у світі компанією після публікації свого останнього квартального звіту наприкінці жовтня.

Зростання акцій Apple, як стверджують аналітики, обумовлено свіжими чутками про вихід компанії на автомобільний ринок.

Як стало відомо, Apple хоче випустити безпілотний автомобіль на один-два роки раніше, ніж планувала. За даними Bloomberg, закінчити розробку і приступити до випуску такого автомобіля компанія має намір у 2025 році. Якщо Apple не зможе досягти своєї мети, вона може або відкласти випуск, або почати продавати автомобіль із простішими технологіями.

Компанія давно розвивається в цій галузі, але до передбачуваного запуску першого продукту все ще залишається не менше трьох років. Втім, навіть усередині самої Apple мета запустити перший автомобіль у 2025 році вважається дуже оптимістичною.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло