Найбагатший у світі пес, спадкоємець графині, продає свій маєток

Найбагатший у світі пес, спадкоємець графині, продає свій маєток

Маєток з видом на затоку Біскейн — колишня власність поп-зірки Мадонни

Найбагатший у світі пес, спадкоємець графині, продає свій маєток
фото Associated Press

У Маямі на продаж виставили маєток, який належить німецькій вівчарці Гюнтеру VI – спадкоємцю графині Карлотти Лібенштайн. Спочатку маєток належав співачці Мадонні, а з 2000 року був викуплений і став належати собаці Гюнтеру VI.

Історія про Гюнтера VI існує вже майже 20 років, пише Forbes. Пес є спадкоємцем статків німецької графині Карлотти Лібенштайн: вона померла у 1992 році і не мала спадкоємців, проте дуже любила тварин, тому заповідала мільйони улюбленцю Гюнтеру III. Гюнтер VI успадкував статки, що виросли до $500 млн завдяки інвестиціям у нерухомість, від свого діда, Гюнтера IV.

Насправді все майно графині належить італійській корпорації Gunther Group. Вона зареєстрована на Багамах, інвестує в нерухомість у всьому світі, включаючи будинки в Тоскані, Мілані, Флоренції. Вона ж є власником і маєтку в Маямі. Група інвестує також у видавничу справу, спортивні команди та нічні клуби, а Гюнтер – це талісман корпорації.

Маєток з видом на затоку Біскейн – колишня власність поп-зірки Мадонни, яка купила її за $7,5 млн в 2000 році. Закрита резиденція розташована в елітному районі: це велика ділянка з доком для яхт. Площа будинку складає 780 кв. м, він був побудований у 1928 році, а пізніше перероблений. Його прикрашають великі коралові сходи та арочні кам'яні входи, на території є басейн, висаджені пальми.

«Ми продали безліч будинків вартістю кілька мільйонів доларів, але це безперечно будинок номер один, – розповідає Forbes агент з нерухомості Руті Ассулін, якій доручили оцінити і виставити на продаж особняк. – Він має ексклюзивну історію, жоден будинок із цим не зрівняється. Маєток розташовується на величезній ділянці, оточеній королівськими пальмами, і демонструє захоплюючий вид на затоку».

У вітальні висить портрет Гюнтера IV у позолоченій рамі. Загалом, пише видання, пес веде розкішний спосіб життя: разом із кінологами, які про нього піклуються, він подорожує приватним літаком, їсть стейки та ікру, володіє яхтами та автомобілями, а також купив на аукціоні білий трюфель за $1,1 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті