Пройдуть перші електронні земельні аукціони у Києві

Пройдуть перші електронні земельні аукціони у Києві

Заступник голови КМДА вважає, що е-торги «зроблять сферу земельних відносин прозорішою» та збільшать надходження до міського бюджету

Пройдуть перші електронні земельні аукціони у Києві
Фото: pixabay.com

Столична влада працює над проведенням перших електронних земельних торгів у Києві. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) та заступник голови КМДА Петро Оленич у фейсбуці.

«Цифровізуємо сферу земельних відносин. Минулого тижня відбулася важлива подія – на «ProZorro.Продажі» пройшли перші електронні земельні аукціони», – написав Оленич.

CDTO Києва заявив, що завдяки інвентаризації земель місту вдалось актуалізувати інформацію і здійснити добір ділянок.

«Щодо міського земельного кадастру – у ньому достатньо даних, щоб забезпечити ефективну взаємодію електронних систем та проведення торгів. Наразі триває підготовка документів для оголошення», – розповів Оленич.

Заступник голови КМДА вважає, що е-торги «зроблять сферу земельних відносин прозорішою» та збільшать надходження до міського бюджету.

Зазначається, що перші електронні земельні торги планують провести на початку нового року.

Нагадаємо: в електронній системі «ProZorro.Продажі» оголосили перший аукціон з оренди комунальної землі сільськогосподарського призначення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло