«Енергоатом» заявляє про хакерську атаку на свій сайт

«Енергоатом» заявляє про хакерську атаку на свій сайт

Атака відбулася одразу після підписання угоди з Westinghouse

«Енергоатом» заявляє про хакерську атаку на свій сайт
Фото: energoatom.com.ua

На сайт НАЕК «Енергоатом» здійснили хакерську атаку одразу після підписання договорів між українською атомною компанією та американською компанією Westinghouse щодо будівництва двох нових енергоблоків Хмельницької атомної електростанції (ХАЕС). Про це повідомив «Енергоатом» у фейсбуці.

«Сьогодні офіційний вебсайт «Енергоатому» атакували хакери – і відтоді немає доступу до публікацій пресцентру за весь час роботи компанії. Це сталося, щойно були підписані історичні угоди між ДП «НАЕК «Енергоатом» й американською компанією Вестінгауз», – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, наразі фахівці роблять усе можливе для відновлення доступу до інформаційного ресурсу.

«Енергоатом» – національна атомна енергогенеруюча компанія, яка є оператором Запорізької, Рівненської, Южно-Української та Хмельницької атомних електростанцій. «Енергоатом» забезпечує близько 55% потреби України в електроенергії, в осінньо-зимові періоди цей показник сягає 70%. Т.в.о президента є Петро Котін, який замінив Павла Павлишина у квітні 2021 року. 

Нагадаємо: Westinghouse та «Енергоатом» підписали угоди про будівництво енергоблоків на ХАЕС. Одна з угод передбачає закупівлю послуг американської компанії з проєктування енергоблоків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті