Ексгендиректора «Запоріжсталі» призначили заступником голови Офісу президента

Ексгендиректора «Запоріжсталі» призначили заступником голови Офісу президента

Шурма відповідатиме за економічний блок

Ексгендиректора 	«Запоріжсталі» призначили заступником голови Офісу президента
Ростислав Шурма
Фото: pep.org.ua

Президент України Володимир Зеленський призначив Ростислава Шурму заступником керівника Офісу Президента України. Про це йдеться на сайті ОП.

Зазначається, що на цій посаді він відповідатиме за економічний блок діяльності Офісу Президента. «Серед пріоритетних завдань – підготовка програм стимулювання економічного розвитку та підвищення енергоефективності», – розповів новопризначений заступник керівника.

Ростислав Шурма протягом 15 років працював у промисловості. У 2012-2019 рр. обіймав посаду генерального директора заводу «Запоріжсталь». Він є членом наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло