Маск продав акцій Tesla ще на $1,05 млрд

Маск продав акцій Tesla ще на $1,05 млрд

Відколи Маск зробив опитування у твіттері, він продав 9,2 млн акцій на суму $9,9 млрд

Маск продав акцій Tesla ще на $1,05 млрд
Ілон Маск
Фото: УНІАН

Очільник Tesla Ілон Маск продав ще понад 934 000 акцій компанії на $1,05 млрд, після того, як використав опціон на покупку 2,15 млн акцій. Про це пише Reuters з посиланням на дані Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) США.

6 листопада Маск написав у твіттері, що продасть 10% своїх акцій, якщо користувачі платформи це схвалять. Більшість із них погодилися на продаж.

Як зазначає агентство, відтоді він продав 9,2 млн акцій на суму $9,9 млрд. У вівторок, 23 листопада, Маск продав 934 091 акцію, щоб виконати зобов'язання щодо податків, пов'язаних із використанням опціонів на акції.

Нагадаємо: після опитування у твіттері Маск втратив за два дні рекордних $50 млрд. Повідомлялося, що таким чином він відповів на репресивний «податок на мільярдерів», який обговорюється в США, з нереалізованої вартості біржових активів.

У нинішній версії документа сказано, що великі бізнесмени повинні будуть віддавати чверть від щорічного приросту вартості цінних паперів, що їм належать. Тобто якщо в інвестора були акції на $1 млрд, а через рік вони оцінюються вже в $2 млрд, то в скарбницю доведеться віддати $250 млн. Якщо законопроєкт буде ухвалено, засновнику Tesla доведеться сплатити податок незалежно від того, продав він акції чи ні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло