Kitsoft виграла тендер на розробку порталу «Дія»

Kitsoft виграла тендер на розробку порталу «Дія»

Вебпортал оновлять за 38 млн грн з держбюджету

Kitsoft виграла тендер на розробку порталу «Дія»
Фото: thedigital.gov.ua

ТОВ «Комп'ютерні інформаційні технології» (Kitsoft) виграло тендер на розробку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг на замовлення ДП «Дія» на суму 38,4 млн грн. Про це повідомляє dev.ua.

Предмет торгів – розробка нових та модернізація наявних компонентів «Дії» з розширенням програм-апаратних можливостей та уніфікацією комплексу у рамках забезпечення цифровізації paperless.

Згідно з укладеним договором, джерелом фінансування є кошти держбюджету, з яких 12,7 млн грн – коштом держбюджету 2021 року. Період виконання робіт зазначений до 31 грудня 2022 року.

Kitsoft працює у сфері комп'ютерного програмування з 2007 року з керівником та основним з двох бенефіціарів Єфремовим Олександром.

За даними з відкритих реєстрів за жовтень-листопад компанія виграла три тендери державного КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» вартістю від 1,3 млн грн до 4,4 млн грн. Саме ця компанія розробляла ПЗ для «Київ Цифровий».

Нагадаємо: українці можуть оформити COVID-сертифікати на порталі «Дія».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло