Mind транслюватиме дебати кандидатів на посаду голови АРМА

Mind транслюватиме дебати кандидатів на посаду голови АРМА

Онлайн-трансляція розпочнеться 26 листопада о 16:00

Mind транслюватиме дебати кандидатів на посаду голови АРМА
Фото: mind.ua

Онлайн-трансляція дебатів двох кандидатів на посаду голови Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА): Віталія Власюка та Андрія Потьомкіна відбудеться на фейсбук-сторінці Mind.ua 26 листопада о 16:00.

З 2018 по 2020 рік практикуючий адвокат Віталій Власюк був заступником голови Громадської ради при АРМА. Андрій Потьомкін очолював юридичний департамент АРМА з 2016 по 2020 рік, а до цього працював помічником міністра юстиції та помічником судді Конституційного суду України.

Всього на конкурс подали документи 12 кандидатів, в тому числі відсторонений через кримінальне провадження про крадіжку $400 000 підозрюваний заступник голови АРМА Володимир Павленко та нинішній т.в.о. голови АРМА Дмтро Жоравович.

Нагадаємо: АРМА працює без керівника уже два роки. Протягом цього часу відомство мало лише т.в.о. керівника. Ним був Віталій Сигидин, який також зараз у статусі підозрюваного по тій же статті, що і Павленко.

Конкурсна комісія сформувалася з представників різних гілок влади та державних інституцій. По одній особі делегували міністри юстиції та фінансів, генпрокурор, директор НАБУ та очільник Фінмоніторингу і ще трьох – пропонувала Верховна Рада.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло