Президент Молдови підписала закон про виділення $75 млн для виплати боргу «Газпрому»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Президент Молдови підписала закон про виділення $75 млн для виплати боргу «Газпрому»

Фінансові операції передбачається здійснити сьогодні

Президент Молдови підписала закон про виділення $75 млн для виплати боргу 	«Газпрому»
Фото: УНІАН

Президент Молдови Майя Санду ухвалила закон, який передбачає виділення $75 млн для погашення поточної заборгованості перед «Газпромом». Усі фінансові операції передбачається здійснити у п'ятницю, 26 листопада. Про це повідомила речниця голови держави Соріна Штефирце, передає «Інтерфакс-Україна».

Міністр фінансів Молдови Дмитро Будянський пояснив необхідність такого термінового перерахування коштів тим, що «Молдова перебуває під загрозою припинення постачання газу».

Він додав, що гроші буде перераховано державному підприємству Energocom. За словами міністра, кошти не переказуються безпосередньо «Молдовагазу», тому що «на підприємстві можуть вирішити, що таким чином можна розв'язувати боргову проблему».

Нагадаємо: «Газпром» підтвердив припинення постачання газу до Молдови до кінця доби. Поточний платіж за газ від Молдови досі не надійшов. Молдовська сторона мала провести чергову оплату 22 листопада, але гроші вчасно не надійшли.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло