Зеленський: Бурба заробляв гроші на інформації розвідки

Зеленський: Бурба заробляв гроші на інформації розвідки

Президент запевнив, що Бурба керував блокуванням транспорту під час розгону Майдану

Зеленський: Бурба заробляв гроші на інформації розвідки
Екскерівник головного управління розвідки Василь Бурба
Фото: УНІАН

Президент України Володимир Зеленський заявив, що колишній керівник головного управління розвідки Міністерства оборони Василь Бурба заробляв гроші на отриманій інформації. Про це він повідомив під час пресмарафону.

«Коли я прийшов, я хотів його звільнити, бо розвідники не дуже гарно про нього говорили. Під час перебування на посаді в СБУ він керував блокуванням транспорту, коли розганявся Майдан. Він цим займався, але Петро Олексійович вирішив його зберегти. Поставив його керівником розвідки України. Він не розвідник, він СБУшник, він особисто розвідоперацій не виконував», – заявив він.

Зеленський також сказав, що будинок, розташований по сусідству з його тимчасовою резиденцією, головний розвідник відремонтував за 11 млн грн.

«Я зробив висновки й хотів звільнити цю людину. Після цього об’являється, звичайно ж, Петро Олексійович, який за усім цим стоїть. Він хотів розколу наших відносин із США», – додав президент.

Він запевнив, що такий керівник розвідки його не влаштовував.

Про екскерівника розвідки президент заговорив, коментуючи спецоперацію щодо вагнерівців. За його словами, вона від початку була під назвою «Бурба». Він зауважив, військові заходи були непродуманими та націленими на те, щоб зіпсувати відносини України зі США та Туреччиною.

Нагадаємо: Bellingcat опублікував першу частину розслідування про «вагнерівців». Зеленський та Єрмак хотіли відкласти спецоперацію.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло