У UNWTO повідомили, скільки країн у світі відкриті для міжнародного туризму

У UNWTO повідомили, скільки країн у світі відкриті для міжнародного туризму

Однак лише 4 країни приймають туристів без жодних обмежень

У UNWTO повідомили, скільки країн у світі відкриті для міжнародного туризму
фото DR

Більше половини країн світу – загалом 112 країн відкрилися для міжнародного туризму, 85 з них послабили обмеження для вакцинованих туристів, а 20 пускають лише вакцинованих мандрівників, випливає зі звіту Всесвітньої туристської організації ООН (UNWTO), передає FinMarket.

«Понад 21% або 46 країн до кінця 2021 року залишаються повністю закритими для міжнародного туризму, ще 25% туристичних напрямків (55) закриті частково. Відкриті з обмеженнями 112 країн або 52% усіх напрямків, які приймали туристів до пандемії», – йдеться у звіті організації.

Усі ці країни вимагають, щоб після прибуття іноземні громадяни пред'являли ПЛР-тест або тест на антиген. При цьому 85 країн, що становить 39% від загальної кількості, послабили обмеження для вакцинованих іноземних туристів, а 20 країн (9%) дозволяють в'їзд тільки після повного курсу вакцинації, підрахували в UNWTO.

За даними організації, лише чотири країни приймають туристів без жодних обмежень. Це Мексика, Домініканська республіка, Колумбія та Коста-Ріка.

«Ситуація дуже різниться залежно від регіону світу. В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні вона залишається найважчою, тут закрито повністю 65% усіх напрямків. Європа, навпаки, практично відкрита для подорожей, не приймають туристів тут лише 7% країн. За Європою  йдуть Африка (9%), Америка (10%) та Близький Схід (15%)», – вказано в звіті UNWTO.

Як зазначив генеральний секретар UNWTO Зураб Пололікашвілі, поступове ослаблення обмежень на поїздки має важливе значення для відновлення туризму та повернення його соціальних та економічних вигод.

«Також важливо, щоб при запровадженні обмежень уряди враховували наукові рекомендації, це дозволить відновити довіру до подорожей та допоможе забезпечити безпеку як мандрівників, так і працівників сфери туризму», – вважає він.

Українські авіакомпанії готові взяти участь у програмі виплат вакцинованим.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло