Nokia оголосила про перехід на «зелену» енергетику в найближчі 4 роки

Nokia оголосила про перехід на «зелену» енергетику в найближчі 4 роки

Глава компанії вважає, що ключовим фактором для підвищення екологічності має стати цифровізація

Nokia оголосила про перехід на «зелену» енергетику в найближчі 4 роки
фото DR

Фінська компанія Nokia Corp., яка виробляє телекомунікаційне обладнання, планує повністю перейти на використання повністю відновлювальної електроенергії до 2025 року для забезпечення потреб своїх офісів, наукових лабораторій та заводів, пише FinMarket.

В даний час відновлювана енергія доступна не у всіх 120 країнах, де Nokia веде свою діяльність. Проте компанія має намір задіяти всю доступну екосистему, щоб збільшити використання екологічно чистої електроенергії, наголошується в прес-релізі.

Nokia виступає за глобальну цифровізацію для досягнення вуглецевої нейтральності, а також за синхронізацію процесів цифрової та «зеленої» трансформації.

«Цифровізація – необхідна умова для збереження екології, – вважає президент і головний виконавчий директор Nokia Пекка Лундмарк. – Наразі цифровізовано лише 30% світової економіки. Потрібно докласти зусиль, щоб підключити решту 70% світової економіки для досягнення вуглецевої нейтральності».

Nokia вже прийняла рішення скоротити до 2030 року на 50% викиди в рамках всього ланцюжка виробництва, включаючи власну операційну діяльність, продукти, логістику та заводи підрядників, що здійснюють кінцеве складання.

Оскільки 90% викидів створюють споживачі, які використовують продукти компанії, Nokia постійно інвестує у підвищення енергоефективності своєї продукції, відповідно до зростання виробничих потужностей, наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, Рокфеллери та ІКЕА заснували «зелений фонд» для підтримки еко-ініцатив, до них приєднався Джефф Безос.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло